Ersey TurizmErsey Turizm
Forgot password?

Hakkımızda

erseyhakkimizdaBir Semerşah Grup iştiraki olarak Karadeniz Bölgesi’nde faaliyet gösteren Ersey Turizm hac, umre, kültür turları, çoklu katılım toplantıları ve sağlık turizmi alanlarında hizmet vermektedir. Merkezi Samsun’da bulunan Ersey Turizm; Tüm faaliyetlerini Türkiye Cumhuriyeti Kültür Bakanlığı, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (Türsab), Türkiye Cumhuriyeti Diyanet İşleri Başkanlığı ve Hac & Umre Seyahat Acentaleri Derneği (Hursad) işbirliğiyle yürütmektedir. Vazgeçilmez ilkeleri; güven, manevi değerlere bağlılık, sürdürülebilirlik ve kalite olan Ersey Turizm, hayata geçirdiği tüm hizmetlerine yönelik planlamalarını misafirlerinin beklentilerine göre şekillendirmektedir.

Hac ve Umre

Hacı ve umreci adaylarımızı birer müşteri olarak değil, Yüce Allah’ın misafiri olarak görüyoruz.

Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere’yi ziyaret edenlerin, Beytullah’ı tavaf edenlerin, Hücre-i Saadet’in karşısında Peygamber Efendimiz’in (s.a.v) huzuruna çıkanların, Arafat’ta tövbe edenlerin ve Müzdelife’de sevgiliye yalvaranların hizmetkârıyız.

Kültür Turları

Düzenlediğimiz kültür turlarıyla misafirlerimizi Bosna Hersek’in kültür mirası, Özbekistan’ın manevi iklimi ve Türkiye’nin doğal güzellikleriyle buluşturuyoruz.

Temel prensibimiz manevi değerlere bağlı kalarak, samimiyetle, güler yüzle ve hoşgörüyle hizmet etmek.

Muhabbeti; bilgiye, marifete, tanımaya, tanışmaya, anlamaya ve yaşamaya dönüştürmektir. Bundan dolayıdır ki her yıl bizi biz yapan değerlerimizle yeniden inşa oluyor ve huzurunuza çıkıyoruz.